Сири 🧀

Витриманий
Сир витримується більше року. Твердий і має своєрідну структуру, має досить незвичайний гоструватий смак.Лімітована серія.
Янгол
Для поціновувачів козиних сирів. Він Зроблений з молочка наших ріднесеньких кізочок. Особливо добре смакує з зеленню і вином.
Бікоз
Твердий сир з козиного молока 15 місяців витримки Назва цього сиру – є відповідь на питання “Чому?”. Тому що 15 місяців витримки!
7 смаків
Тільки цей сир ми можем так назвати. Він унікальний. Змінює свій смак 7 разів.!!! Перший смак буде солонуватий, тільки він торкнеться кінчика вашого язика.
Ранковий
Сир «Ранковий», такий сонячний, яскравий, ніжний. Цей сир насправді класичний німецький Тельзітер, та ми вважаємо, що за смаком він ідеально підходить до сніданку та має яскравий жовтий колір, колір сонечка, тому і назвали його «Ранковий».

Яскравий аромат, виразний смак, унікальні рецептури та склад — сири від Тараса

Чи любите ви сир так, як любимо його ми? Якщо так, то ви повинні знати, що таке дійсно справжній та якісний продукт. У звичайних магазинах складно знайти сирну продукцію, яка відповідає всім технологіям і традиціям при виготовленні. Правильне рішення — купити сир крафтового виробництва. Ви отримаєте продукт, смакові якості якого складно переоцінити. Кожна нотка буде гідно оцінена знавцями.

Крафтовий сир на столі кожен день

Чому ми рекомендуємо вибирати продукцію від виробника? У її склад входить найсвіжіше молоко, сіль, фермент та закваска. Ніяких консервантів, барвників та підсилювачів смаку! Основне завдання при виробництві крафтового сиру — зробити смачно і якісно, а не заощадити на складових. Аромат і смак дуже сильно відрізняються від промислового. Якість гарантована!

Фермерська продукція приготована дійсно по-домашньому. І це не просто слова! Вона відрізняється унікальною поживною цінністю, високим вмістом вітамінів, мікроелементів і корисних речовин, які практично повністю засвоюються людським організмом. Регулярне вживання такого сиру — запорука прекрасного самопочуття, міцного здоров’я та довголіття.

Доповнення будь-якого столу

Купити авторський сир у Києві — означає придбати універсальний продукт. Це відмінна прикраса будь-якого святкового столу, котра додає йому особливого шарму та вишуканості. Всі наші сири власного виробництва. Вони ідеально поєднуються з багатьма окремими продуктами та готовими стравами. Ви можете купити наш сир та приготувати пасту, піцу, салат або доповнити знайому страву унікальними нотками. Особливий склад і рецептура фермерського продукту дозволяють вживати його як окреме повноцінне блюдо, яке розбурхає ваші смакові рецептори. Рекомендуємо подавати з джемом або медом, свіжим білим хлібом і легким вином.

Це незабутньо!

Вершина майстерності

Замовити сир у нашому інтернет-магазині — це 100% впевненість у тому, що ви отримаєте якісну, натуральну продукцію з козячого та коров’ячого молока, яка була створена за унікальною рецептурою з витримкою за високими стандартами якості. Правильна консистенція та смак — це головні характеристики сирів. Ціна продукції відбиває нашу мету, яка полягає в тому, щоб гарантувати клієнтам високу якість.

Щоб досягти найвищої майстерності, ми із задоволенням навчаємося самі та ділимось досвідом з українськими та закордонними колегами. Спробуйте крафтовий сир від Тараса. Ми впевнені, що він вам прийдеться до смаку.

Харчуйтеся смачно та здорово!

 
Зворотній дзвінок