Заморожені продукти ❄️

Пельмені з телятини
Доставка тільки по Києву! Ніжні та низькокалорійні пельмені з телятиною, щоб порадувати животики, коли хочеться такого якогось особливого.
Пельмені “Селянські”
Доставка тільки по Києву! Соковиті бо додали сальця, а куди ж без нього, коли ти працював весь день неначе Геракл, а ввечорі хочеш поїсти, як шановний пан? Щоб так аж по вусах текла сметанка, а котик дивився на усе це і облизувався й собі.
Млинці шпинатні
Доставка тільки по Києву! Просто курочка з грибочками завернулась у шпинатний млинець, от так їм подобається, а хто ми такі, щоб їх засуджувати?)
Котлетки з індички
Доставка тільки по Києву! Якщо необхідно доньці давати котлетки - то тільки з індички. Щоб от той запах та хрумкість краєчків у перші хвилини після смаження. З п'юре або макарончиками. Або добре, побалую її та себе - дитячий бургер буде!
Пельмені “Дитячі з індичкою”
Доставка тільки по Києву! Бабуся ліпила нам малим пельмені та вареники. Кожної неділі, неначе обряд закріплення сімейних цінностей. Варили відразу усі, а ті, що не з'їли - смажили наступних днів. До скоринки. От ті смажені були мої самі-самі. Люблю й досі.
Голубці домашні
Доставка тільки по Києву! Коли я був маленький ми робили так - варили листя капусти, смажили цибульку та моркву до золотистості, поєднували фарш свинячий та яловичий і довго крутили голубці. Домашні. Зі сметанкою, мммм.
Зворотній дзвінок