В'ялене м'яско 🍗

Курячий Слайсон 🍺 /NEW/
М'ясний снек Слайсон з курки, і під пиво, і під вино. Нарізаний тонкими слайсами
Індичий Слайсон 🍺 /NEW/
М'ясний снек з індички, і під пиво, і під вино. Нарізаний тонкими слайсами
Свинячий Слайсон 🍺 /NEW/
М'ясний снек зі свинини, і під пиво, і під вино. Нарізаний тонкими слайсами
Яловичий Слайсон 🍺 /NEW/
М'ясний снек Слайсон з яловичини, і під пиво, і під вино. Нарізаний тонкими слайсами

В’ялене м’яско від Тараса: відчуйте всі переваги якісного продукту

У сучасному світі комунікація має велике значення, а там, де йде спілкування, завжди будуть доцільними м’ясні сиров’ялені делікатеси. Скільки життєвих проблем і ділових питань вирішувалося під пиво з м’ясними закусками! Ось чому в’ялене м’ясо купити завжди буде доречно. Найніжніша структура, вишуканий смак та п’янкий аромат — це саме те, що потрібно для гарного відпочинку.

В’ялене м’ясо — корисне та поживне доповнення кожного раціону

В’ялене м’ясо — натуральний продукт, витриманий в ідеальних умовах температури та вологості, виключно в солях і спеціях. Такий спосіб приготування дозволяє зберегти всі вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Якщо ви вирішили купити в’ялене м’ясо, то можете бути впевнені, що отримаєте тільки найкорисніше від продукту. У готовому вигляді він містить мінімум жирів та має низьку калорійність. У порівнянні з сирим м’ясом тієї ж ваги, в’ялене містить у 4 рази більше білка та в 7 разів менше води.

В’ялене м’ясо відрізняється довгим терміном придатності, що легко можна пояснити. Процес в’ялення вважають закінченим, коли в результаті зневоднення кількість води знижується настільки, що життєдіяльність мікроорганізмів стає неможливою. Замовити в Києві м’ясні снеки варто в надійного виробника, який гарантує якість своєї продукції. Тільки тоді можна отримати справжню насолоду та користь від її споживання.

Те, що варто обов’язково спробувати

Купити в’ялене м’ясо — це завжди смачно. Джерки, снеки до пива з яловичини, свинини, курки та індички — тільки терпіння та сила волі допоможуть усе не з’їсти вмить. Але застосування цього делікатесу куди ширше. Багато людей успішно використовують його й у домашній кулінарії. М’ясні снеки також зручно брати з собою в мандрівку чи відрядження. Поживний і швидкий перекус зберігає всі поживні речовини й без проблем може вживатися без додаткової термообробки. Він легко компенсує всі затрати енергії.

Наші клієнти варті найкращого

Купити в’ялене м’ясо в Києві сьогодні можна на кожному кроці, проте знайти дійсно якісний товар — це вже завдання не з легких. Наша «‎м’ясна історія» почалася з рішення готувати тільки справжній продукт. Сьогодні ми маємо власну коптильню, побудовану своїми руками, та знаємо всі нюанси цього «димного бізнесу». Багатогодинні приготування своїх страв, досвід, перейнятий у закордонних партнерів, дозволяють нам пропонувати справжні шедеври. Спробувавши їх один раз, ви не зможете забути цього вишуканого смаку.

Ціна в’яленого м’яса в нас справедлива. Ми купуємо сировину в надійних постачальників, адже знаємо, що від цього залежить смак кінцевого продукту. Тому ми готові платити більше за якісний товар. Замовивши в нас крафтове в’ялене м’ясо, ви можете бути впевнені в його ідеальній витримці та натуральності.

Бажаємо вдалого відпочинку та смачних страв!

Зворотній дзвінок